Kas naujo?

2018-01-21 d. mokymai Vilniuje "GREITŲ PARDAVIMŲ PRAKTIKA"

2018-12-03
2018-01-21 d. mokymai Vilniuje "GREITŲ PARDAVIMŲ PRAKTIKA"

2019 m. sausio 21 d.. VILNIUJE ypatingai gerai vertinami ir dalyvavusių mokymuose rekomenduojami mokymai "PARDAVIMŲ PRAKTIKA" - konkurencinio pranašumo didinimas - papildomų pardavimų praktinių gebėjimų ugdymas.

TRUKMĖ: 8 val. (8.30 - 17.30)

Mokymai skirti vadovams ir vadybininkams, kurie aptarnauja (vizituoja) pastovius klientus, vydo aktyvius pardavimus, susitinka su klientais ir asmeniškai yra atsakingi už pardavimų rezultatus.

 

Mokymus veda: Vega Dikčienė, psichologė, sertifikuota koučingo, NLP ir verslo trenerė (ICTA, ICU). Lektorės patirtis pardavimų srityje 20+ metų. Vega klientų vertinama už gebėjimą aiškiai pateikti medžiagą, praktinius pavyzdžius bei gerai parinktas užduotis, kurios padeda mokytis „čia ir dabar“. 

Pagrindiniai mokymų akcentai:

  • Auksinė komunikacijos su klientu taisyklė arba 8 žingsniai, kurie užtikrina profesionalų bendravimą pardavimo metu. Kaip kalbėti, kad klientai norėtų bendradarbiauti ir įsigytų Jūsų prekes ar paslaugas?
  • Žvilgsnis į save arba pardavėjo įsitikinimai. Kokie įsitikinimai labiausiai trukdo parduoti? 70/30  - ką sako šie skaičiai ir kodėl juos reikia žinoti? Iracionalių įsitikinimų keitimo racionaliais, padedančiais parduoti, algoritmas.

Pardavimų praktika – mokomės ir giliname žinias atliekant praktines užduotis bei naudojant TALENTŲ TURNYRAI mokymų sistemą:

  • Kontakto užmezgimo būdai praktiškai. Kaip užmegzti kontaktą ir sukurti pozityvų santykį? Kontakto užmezgimas telefonu ir susitikimo metu - kuo skiriasi ir kaip teisingai pradėti pokalbį?
  • Pokalbis su klientu apie jo situaciją ir poreikius. Ką reiškia situacijos ir poreikių aiškinimasis ir KAIP TEISINGAI KLAUSTI? Klausimų formulavimas, atsižvelgiant į kliento situaciją, poreikius ir tai ką mes apie jį žinome. Asmeninio klausimų „krepšelio“ sukūrimas.
  • Prekių ar paslaugų pristatymas. Kaip kalbėti ir ką akcentuoti? Kokie argumentai parsiduoda? Kaip atskirti savybes nuo naudos? Kaip kalbėti privalumų ir naudų kalba?
  • Papildomas siūlymas. Kada ir kaip jį atlikti? 4S taisyklė. Kaip kalbėti siūlant brangesnes, lydinčias ir pigesnes prekes?
  • Kliento abejonių valdymas. Apie ką kabėti, kai klientas abejoja, atsikalbinėja ar prieštarauja?
  • Kontakto užbaigimas pardavimu. kaip elgtis, kai klientas atsisako pirkti dabar?
  • Mokymų apibendrinimas, asmeninės įžvalgos.

 

Mokymų kaina:
1 dalyvis --> 195 Eur plius PVM
2 ir daugiau dalyvių --> 175 Eur asmeniui plius PVM

5 ir daugiau dalyvių --> 165 asmeniui plius PVM

Mokymų trukmė: 8 val. (8.30 - 17.30)

Šiuose mokymuose yra galimybė pasinaudoti ES parama darbuotojų ugdymui pagal priemonę “Kompetencijų vaučeris” ir dalį sumos pasidengti. 
Daugiau informacijos: http://invega.lt/lt/kompetenciju-vaucerishttp://invega.lt/lt/kompetenciju-vauceris/pildyti-paraiska/

 

Registracija ir daugiau informacijos apie mokymus:
- vega@talentunamai.lt; + 370 699 88407 
- justas@talentunamai; +370 685 37666

 

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo