Eglė Elle Taurins
UAB „Talentų namai“ asocijuota partnerė, verslo konsultantė, marketingo specialistė

Eglė Elle Taurins

Verslo vadybos konsultantė, UAB „Talentų namai“ asocijuota partnerė, Swinburno universiteto (Melbourne, Australija) dėstytoja ir vadovų mokymų vedėja (angl. Facilitator), Helix Enterprises Pty. Ltd. direktorė. Swinburno universitete veda Verslo strategijos Meistriškumo dirbtuves, dėsto marketingo vadybos strategiją Swinburne ir Open Universities Australia verslo bakalauro programose. Konsultacinėje veikloje Eglė pasižymi analitinių gebėjimų ir kūrybiškumo derinimu siekiant kliento įvardintų prioritetų ir tikslų. Nuolatos besikeičiančioje globalioje verslo aplinkoje, savo klientams ji padeda susikurti sisteminį strateginį požiūrį ir verslo veiksmų planą su konkrečiais efektyvumo indikatoriais.

Eglė jau 20 metų dirba tarptautinėje erdvėje – Europoje, Australijoje ir Azijoje, turi gilų tarptautinio verslo ir tarpkultūrinės komunikacijos suvokimą. Patyrusi mokymų vedėja (virš 10 000 kontaktinių valandų), kuriai svarbiausia yra sukurti pozityvią mokymosi aplinką bei patirtį, ir ugdyti asmens profesionalumą per grįžtamąjį ryšį. Jos seminarams būdingas integruotas praktinių žinių taikymas ir dalyvių dalinimasis savo profesine patirtimi bei žiniomis, taip kuriant naujas idėjas ir galimybes. Lietuvoje Eglė Taurins savo patirtimi dalinasi su kitomis organizacijomis ir projektinėje veikloje bendradarbiauja su UAB „Talentų namai“.

Ekspertinės sritys:

·         Strateginis organizacijos vystymas ir verslo galimybių identifikavimas

·         Transformuojanti lyderystė ir lyderio asmens ženklodara

·         Organizacijos gebėjimų auditas ir planavimas

·         Tarpkultūrinė komunikacija versle

·         Verslo ir bendrųjų profesinių kompetencijų vertinimas

Išsilavinimas, profesinė kvalifikacija:

·         Verslo valdymo magistras (su pagyrimu) (Charles Sturt universitetas, Australija)

·         Akademinės (Post-Graduate) kvalifikacijos marketingo, vadybos, ir organizacinio koučingo srityse (Charles Sturt, Swinburne universitetuose)

·         Emocinio Intelekto GENOS modelio sertifikuota vertintoja; Profesinių mokymų ir kompetencijų vertinimo kvalifikacija (Diplomas), neformaliai įgytų žinių ir gebėjimų akredituota vertintoja (Swinburne University, Holmesglen Institute, Australija)

·         Australijos Strateginio Valdymo Instituto (SMI) narė, Tarptautinės koučingo federacijos (ICF) narė.

 

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo