Kas naujo?

"SUDĖTINGŲ BENDRAVIMO SITUACIJŲ VALDYMAS APTARNAUJANT KLIENTUS" Kovo 24 ir 25 d., 7.55 - 9.55 val. Mokymai nuotoliniu būdu.

2022-02-08
"SUDĖTINGŲ BENDRAVIMO SITUACIJŲ VALDYMAS APTARNAUJANT KLIENTUS" Kovo 24 ir 25 d., 7.55 - 9.55 val. Mokymai nuotoliniu būdu.

KAIP SUKURTI KLIENTAMS VERTĘ BENDRAVIMU? 

Mokymai rytais nuotoliniu būdu ZOOM programoje

Tai praktiniai mokymai!

Mokymasis vyksta aptariant praktines užduotis, dalinantis patirtimi, todėl mokantis nuotoliniu būdų svarbu, kad visi dalyviai būtų su įgungtomis kameromis.

NUMATOMAS REZULTATAS MOKYMŲ METU IR PO MOKYMŲ:

  • Sužinos, kaip nusiraminti pačiam bei nuraminti klientą sudėtingo pokalbio metu ir profesionaliai atlikti aptarnavimą.
  • Mokymų metu sužinos ir išbandys kaip kalbėti, kai klientas išsako priekaištus, pyksta ar kitaip reiškia nepasitenkinimą. 
  • Žinos, kaip suvaldyti automatines (neapgalvotas) verbalines ir neverbalines reakcijas, emocijas bei būti profesionaliais konsultantais, sudėtingose bendravimo situacijose.
  • Mokysis pagarbiai ir profesionaliai pateikti alternatyvius sprendimus, atsakyti į rūpimus klausimus ir/ar dalykiškai, nesiteisinant, atsiprašyti, kai įvyko klaida.
  • Sužinos ko, aptarnaujant klientus, negalima sakyti ir daryti, kai klientas yra susijaudinęs ar piktas.
  • Susipažins su keliomis streso valdymo technikomis, kurios padės suvaldyti stresą darbe ir išlikti ramiu neramioje aplinkoje.

Mokymai skirti: Konsultantams aptarnaujantiems klientus prekybos vietoje ir telefonu.

Dalyvių skaičius: iki 16 asmenų.

Kaina: 144 EUR plius PVM;

Mokymus veda : Vega Dikčienė, psichologė, praktinių įgūdžių trenerė, koučingo ir NLP specialistė, sąmoningo dėmesingumo ugdymo (Mindfulness) konsultantė. Lektorės kvalifikaciją patvirtina tarptautinis EuroPsy sertifikatas.

Vega yra praktikė, apmokyta konfliktų valdymo konsultantė, turinti virš 25 metų praktinio darbo patirtį konfliktų  valdymo srityje. Lektorė konsultuoja įmones vadovavimo, pardavimų, derybų, asmenino efektyvumo temomis, virš 20 metų veda įgūdžių formavimo mokymus. Klientų vertinama už profesionaliai parinktas užduotis, pavyzdžius ir tikslias įžvalgas formuojant įgūdžius.

Mokymosi laikas: kovo 24 ir 25 d. nuo 7.50 – 9.55

Bendra trukmė : 4 val.; 2 kartai po 2 val. (pirmos dienos pradžioje, dalyviams rekomenduojama prisijungti 10 min. anksčiau ir susipažinti su lektore bei tarpusavyje).

Kaip vyks mokymai:

Mokymai vyks nuotoliniu būdu maksimaliai įtraukiant visus dalyvius į mokymosi procesą ir užtikrinant kiekvieno dalyvio prasmingą mokymąsi. Aptariant darbines situacijas bei atliekant užduotis, mokomasi geriau suprasti konflikto esmę, kliento poreikius bei profesionaliai kalbėti su klientais sudėtingų bendravimo situacijų ir konfliktų metu.

Mokymai remiamasi naujausiais komunikacijos, konfliktų, streso bei emocijų valdymo metodais, kurie yra naudojami pasaulinėje praktikoje verslo įmonių darbuotojų mokymuose: dialektinė elgesio teorija; kognityvine elgesio terapija, koučingas, sąmoningo dėmesingumo psichologija (Mindfulness).ir streso bei emocijų valdymo šiuolaikinės technikos.

Registracija: el.p. vega.dikcien@gmail.lt; Dalyvio registracija yra patvirtinama po išankstinio apmokėjimo. Jei, dėl nenumatytų aplinkybių mokymai neįvyktų - pinigai gražinami per 3 darbo dienas nuo pranešimo apie mokymų atšaukimą.

Registruojantis būtina nurodyti įmonės pavadinimą, kodą, dalyvio vardą ir pavardę. Mokymai vyks mažoje grupėje, todėl kiekvienas dalyvis bus išgirstas ir atskyta į jam rūpimus klausimus.  

  

Primename, kad mokymai yra praktiniai, todėl mokymų metu yra būtina dirbti su įjungta vaizdo kamera bei garsiakalbiu.

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo