Kas naujo?

Atviri mokymai birželio 30 d. PARDAVIMŲ PRAKTIKA – KAIP PADIDINTI PARDAVIMUS APTARNAUJANT KLIENTUS

2020-06-02
Atviri mokymai birželio 30 d. PARDAVIMŲ PRAKTIKA – KAIP PADIDINTI PARDAVIMUS APTARNAUJANT KLIENTUS

Tikslas – išmokti aptarnavimo metu (salone arba telefonu) rūpintis klientu ir paskatinti jį įsigyti reikalingas prekes pas jus.

Galimas dalinis apmokėjimas pasinaudojant INVEGA kompetencijų vaučeriais.

Mokymų data: 2020 birželio 30 d. ; 8.30 - 17.30 val.

Mokymų vieta:Viešbutis PANORAMA, Sodų g. 14, LT-01313, Vilnius

Kodėl verta ateiti į šiuos mokymus? Šių mokymų užduotis yra padrąsinti pardavėjus ir vadovus drąsiau ir profesionaliai kalbinti klientus - taip paskatinti klientą neatidėlioti pirkimų kitai dienai, įsigyti prekę dabar. Mokymų metu bus daug dėmesio skiriama papildomų pardavimų praktikai ir mokymuisi nuo pagrindinės prekės pristatymo pereiti prie papildomų, kryžminių ar pigesnių, bet ne akcinių prekių pardavimo. 

Mokymo metodai: Mokymai vyksta atliekant praktines užduotis naudojant TALENTŲ TURNYRAI metodiką. Trumpi teoriniai intarpai ir priminimai.

Praktinių užduočių metu:

 • Įtvirtinami kontakto užmezgimo ir išlaikymo gebėjimai
 • Mokomasi užduoti tinkamus klausimus ir išsiaiškinti kliento situaciją, jo lūkesčius ir papildomus poreikius
 • Mokomasi suformuoti kompleksinį pasiūlymą, atlikti papildomą pardavimą, bei pagrįsti kainą
 • Lavinami įgūdžiai būtini sėkmingam pardavimo užbaigimui 

Mokymus veda: Vega Dikčienė, psichologė, Europsy kvalifikaciją patvirtinantis tarptautinis sertifikatas, koučingo (ICF) ir NLP meistrė (ICTA, ICU), sertifikuota koučingo, NLP ir verslo trenerė (ICTA, ICU). Patirtis pardavimų srityje +20 metų. Vega klientų vertinama už gebėjimą aiškiai pateikti medžiagą, praktinius pavyzdžius bei gerai parinktas užduotis, kurios padeda mokytis „čia ir dabar“. Mokymų sistemos TALENTŲ TURNYRAI“ bendraautorė. Pravestų mokymų pardavimo tema kokybės rodiklis 9,7 balai.

Kaina 1 dalyviui – 120 Eur + PVM

Kaina 2 ir daugiau dalyviams, vieno dalyvio kaina – 100 Eur + PVM

Į kainą įskaičiuota: Mokomoji medžiaga, mokymų išklausymo pažymėjimai; kavos pertraukėlės ir pietūs.

Į kainą neįskaičiuota: dalyvių transporto ir apgyvendinimo išlaidos (kai tai būtina).

Programa:

 • Įvadas: Kokybiškas klientų aptarnavimas = geresni pardavimai. Įsimintini ir aptarnavimo svarbą parodantys praktiniai pavyzdžiai ir konkrečių atvejų aptarimas – (NE)Kokybiškių mietelis.
 • Auksinė komunikacijos su klientu taisyklė arba 8 žingsniai, kurie užtikrina profesionalų bendravimą aptarnaujant klientus. Kaip kalbėti, kad klientai norėtų bendradarbiauti ir įsigytų Jūsų prekes ar paslaugas?
 • Žvilgsnis į save arba pardavėjo įsitikinimai. Kokie įsitikinimai labiausiai trukdo parduoti? Dažniausiai pasitaikantys įsitikinimai, kurie (ne)skatina pardavimų. 70/30  - ką sako šie skaičiai ir kodėl juos reikia žinoti? Trukdančių aptarnauti ir parduoti įsitikinimų keitimas.

Pardavimų praktika – mokomės ir giliname žinias naudojant TALENTŲ TURNYRAI mokymų sistemą:

 • Kontakto užmezgimo būdai praktiškai. Kaip užmegzti kontaktą ir sukurti pozityvų santykį? Kada prieiti prie kliento? Kaip pradėti pokalbį?
 • Poreikių aiškinimosi algoritmas. Ką reiškia situacijos ir poreikių aiškinimasis ir kaip teisingai paklausti? Kaip klausti, kad klientas norėtų atsakyti?
 • Prekių ar paslaugų pristatymas. Kaip kalbėti ir ką akcentuoti? Kokie argumentai parsiduoda? Kaip atskirti savybes nuo naudos? Kaip kalbėti privalumų ir naudų kalba?
 • Papildomi, kryžminiai, lydintys ir pigesnių prekių pardavimai. Kaip parduoti daugiau? 
 • Prieštaravimų valdymo algoritmas. Apie ką kabėti, kai klientas abejoja? Kaip valdyti kliento abejones ir kodėl negalima naudoti jungtuko „bet“? Kaip ir kada kalbėti apie kainą?
 • Kontakto užbaigimas susitarimu. Kaip užbaigti kontaktą susitarimu? 

 

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo