Kas naujo?

Naudinga koučingo specialistams ir vadovams dirbantiems su personalu: PERSONALO ĮGALINIMAS NAUDOJANT METAFORINES ASOCIATYVINES KORTAS (MAK)

2017-07-18
Naudinga koučingo specialistams ir vadovams dirbantiems su personalu: PERSONALO ĮGALINIMAS NAUDOJANT METAFORINES ASOCIATYVINES  KORTAS (MAK)

Praktiniai sprendimai naudojant metaforines asociatyvines kortas (MAK), klausimus ir vizualizacijos metodus pokalbyje su personalu

Data: 2017 spalio 3 – 4 d.

Mokymų vieta: ECOTEL viešbučio konferencijų salė IV aukštas, Slucko g. 8, Vilnius 

Trukmė: 2 dienos (16 akad. val.) 9.00 – 17.00

Mokymų kalba: rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą

Kaina dalyviui:

-          Vieno dalyvis, dvi dienos -  380 eurai plius PVM

-          2 ir daugiau dalyvių užsiregistravę kartu, vieno dalyvio kaina 350 eurai plius PVM;

 

Pastaba: Jūsų registracija galutinai patvirtinama tik iš anksto sumokėjus už dalyvavimą. Dalyviui neatvykus į mokymus, apgailestaujame, bet dėl organizacinių ypatumų, pinigai nebus grąžinami (išskyrus ligos atvejus), tačiau visada save galite pakeisti kitu dalyviu (kolega, draugu ar pažįstamu). 

Papildoma ir ypatinga vertė dalyviui:

-        GALIMYBĖ ĮGYTI ICU sertifikatą (”Professional Coach ICU”) patvirtinantį, jog įgijo gebėjimus bei žinias, leidžiančias naudoti Psichologines metaforines kortas (MAK) versle dirbant su personalu. Sertifikatas išduodamas visiems dalyviams aktyviai dalyvausimės atliekant praktines užduotis ir išsisavinusiems esminius MAK naudojimo principus versle. Dalyvio gebėjimai yra vertinami viso užsiėmimo metu bei, mokymų pabaigoje, atsakius į žinių įvertinimo testo klausimus.

-          DOVANA: OH metaforinių kortų kaladė lietuvių kalba.

-          Kavos pertraukėlės, pietūs.

-          Vertimas į lietuvių – rusų kalbas (vertimą atlieka praktinių įgūdžių trenerė Vega Dikčienė).

Pagrindimas: Metaforinės asociatyvinės kortos (MAK ) padeda užmegzti kontaktą, geriau susikalbėti, lengviau aptarti esamą situaciją ir atrasti naujas problemų sprendimo galimybes. MAK leidžia atvirai kalbėtis apie problemas ir kūrybiškus sprendimo būdus, priimti iššūkius ir žengti naujus žingsnius. Metaforinių kortų dėka galima aptarti darbuotojų lūkesčius, baimes, trukdžius bei kitus opius klausimus, kuriuos ne visada lengva aptarti įprasto pokalbio metu.

Kortų kūrėjas ir idėjos vystytojas yra Moritz Egetmeyer (Vokietija).  Jo dėka, ši puiki projekcinė metodika, paplito visame pasaulyje ir įsiskverbė į daugelį sričių. Metaforinės asociatyvinės kortos (MAK) pasaulyje jau žinomos virš 30 metų, išverstos į daugiau kaip 20 kalbų. Plačiausiai MAK kortos naudojamos psichologinio konsultavimo, psichoterapijos, asmeninio efektyvumo, koučingo, strateginio planavimo, marketingo bei darbo su personalu srityse.  

Programa skirta

Vadovams, personalo specialistams, organizacijų koučingo specialistams, mokymų treneriams ir kitiems specialistams, kuriems tenka konsultuoti darbuotojus bei aptarti pasiektus rezultatus; psichologams ir psichoterapeutams, kurie konsultuoja verslo vadybos srityje.

PROGRAMA:

·          Metaforinių kortų naudojimo galimybės versle.  Susipažinimas su kortomis atliekant užduotis.

·          Kokias metaforines kortas pasirinkti atsižvelgiant į situaciją ir aptariamą problemą? (OH kortos, Persona, Saga, HABITAT, Resilio ir kt.) Praktinės užduotys ir jų aptarimas.

·          Kokius klausimus užduoti ir kaip vystyti pokalbį? Klausimų specifika, kai kalbame apie naujas idėjas, galimus sprendimus, baimes ar problemas. Praktinės užduotys ir jų aptarimas.

·          Metaforinių kortų galimybės naudojant BALANSO RATO metodą, JOHARI LANGO modelį, inovatyvių spendimų paieškoje ir kt. Praktinės užduotys ir jų aptarimas.

·          Į ką atsižvelgti skirtingose pokalbio su darbuotoju ir konsultavimo srityse:  suteikiant grįžtamąjį ryšį, aptariant pokyčius ar rezultatus, numatant tolimesnes veiklos kryptis, karjeros planavimo metu ar vykdant atranką. Kaip naudoti kortas vedant mokymus ar susirinkimus? Praktinės užduotys ir jų aptarimas.

·          Pokalbio struktūra individualaus pokalbio metu naudojant MAK : kontakto užmezgimas naudojant MAK ir pokalbio pradžia, situacijos įsivardinimas, naujų galimybių paiešką, darbas su įsitikinimais ir baimėmis, profesionalus pokalbio užbaigimas. Laisvas ir struktūruotas pokalbis. Praktinės užduotys ir jų aptarimas.

·          Kortų naudojimas sprendžiant sudėtingas situacijas ir konfliktus.

·          Metaforinių kortų naudojimas aptariant jausmus ir išgyvenimus.

·          Kortų naudojimo galimybės ugdančio pokalbio ar koučingo sesijų metu. Situacijų modeliavimas.

MOKYMUS VEDA DU LEKTORIAI:

Pagrindinė lektorė Elena Simon (Rusija – Vokietija), mokymus veda rusų kalba

Padedanti lektorė Vega Dikčienė (vertimas ir paaiškinimai lietuvių kalba)

Elena Kucenko - Simon (Rusija – Vokietija). Tarptautinės kompanijos filialo Krasnodare „Koučingo centras“ direktorė, personalo kompetencijų ugdymo konsultantė, psichologė - psichoterapeutė, sertifikuota koučingo specialistė.

UAB „Talentų namai“ asocijuota partnerė.

Patirtis:

·          20 + metų mokymų ir konsultacijų vedimo patirtis Rusijoje ir Vokietijoje

·          20 + metų psichoterapinio darbo patirtis

·          10+ metų koučingo konsultavimo ir mokymų vedimo patirtis.

·          Sukurta virš 5 sėkmingų startup‘ų  (draudimo kompanijos, dienos centrų vaikams tinklo sukūrimas, namų šeimininkių agentūra, vedybų agentūra).

·          1000+ praktinių mokymų skirtingomis temomis įvairioms organizacijoms ir verslo įmonėms

Kvalifikacija:

·          Psichologė, psichoterapeutė,

·          Sertifikuota Psichologinių metaforinių kortų specialistė, apmokyta Metaforinių asociatyvinių kortų (MAK)  kūrėjo Moritz Egetmeier (German) bei Dr.Ofra Ajalon Israel.

·          Elenai yra suteikta išskirtinė teisė ir rekomendacijos vesti mokymus grupėms ir konsultuoti įvairių sričių specialistus metaforinių asociatyvinių kortų naudojimo klausimais, ruošti verslo trenerius ir konsultantus.

·          Sertifikuota koučingo (ICTA, ICU) specialistė, suteikta meistro kvalifikacija

·          Sertifikuota koučingo ir verslo trenerė (ICTA, ICU) 

 

Vega Dikčienė. UAB „Talentų namai“ mokymų plėtros vadovė, partnerė, personalo kompetencijų ugdymo konsultantė, psichologė, sertifikuota koučingo, NLP ir verslo įgūdžių lavinimo trenerė (ICU), koučingo specialistė (ICF, ICTA)), NLP meistrė (ICU, ICTA)

Patirtis:

·          20+ metų mokymų vedimo patirtis

·          20+ metų psichologinio konsultavimo patirtis

·          10+ metų koučingo patirtis

·          10+ metų vadovavimo patirtis

·          10+ metų grupinių diskusijų vedimo ir moderavimo patirtis

·          Suaugusiųjų mokymo sistemos TALENTŲ TURNYRAI bendraautorė

·          Metodinių priemonių darbui su linkusiu nusikalsti jaunimu autorė

·          Video mokymų, skirtų viešo kalbėjimo įgūdžiams ugdyti, kūrėja

Kvalifikacija:

·          Euro Psy kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai Darbo ir organizacinės psichologijos bei Edukacinės psichologijos srityse

·          Apmokyta verslo, koučingo ir NLP trenerė (ICTA, ICU)

·           Neurolingvistinio programavimo (NLP) meistro kvalifikacija (Master - Practitioner of Neuro-Linguistic, ICTA, ICU)

·          Profesionali koučingo specialistė („Professional Coach“ Erickson college International“ sertifikatas) ir meistro kvalifikacija (2016 ICTA, ICU)

·          Kvalifikacijos kėlimas pouniversitetinių studijų programoje “Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“  (2016 – 2017)

 

Daugiau informacijos apie turinį: Vega Dikčienė tel. +370 69988407 el.p. vega@talentunamai.lt

Organizaciniai klausimai ir registracija: Justas Gavėnas tel. +37068537666; el.p. justas@talentunamai.lt

 

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo