Kas naujo?

PARDAVIMŲ TELEFONU ĮGŪDŽIŲ TRENIRAVIMAS. 2021 m. vasario 4 d. Nuotoliniai mokymai

2021-01-07
PARDAVIMŲ TELEFONU ĮGŪDŽIŲ TRENIRAVIMAS. 2021 m. vasario 4 d. Nuotoliniai mokymai

PARDAVIMŲ TELEFONU ĮGŪDŽIŲ TRENIRAVIMAS

Nuotoliniai mokymai.

Data ir laikas: 2021 m. vasario 4 (ketvirtadienis), 12.00 – 16.15 val. (įskaitant 15 min. pertrauką)

Trukmė: 4 val. (plius 15 min pertraukėlė)

Mokymų metu bus:

  • Aptarti pardavimo telefonu ypatumus ir į ką būtina atsižvelgti ruošiantis aptarnauti klientus telefonu ir parduoti;
  • Atsižvelgiant į kliento elgesį bei bendravimo stilių, lavinami profesionalaus bendravimo telefonu įgūdžiai. Mokomasi: užmėgsti kontaktą; pasakyti skambučio tikslą, sudominant pokalbiu; vystyti toliau pokalbį po pirmo išgirsto NE; kalbėti tik apie tai kas domina klientą ir atskleisti galimas naudas; profesionaliai atsakyti į klausimus ir abejones bei užbaigti pokalbį susitarimu.
  • Mokomasi atskirti parduodamo produkto savybes (charakteristikas) nuo galimos naudos klientui bei lavinami gebėjimai kalbėti su klientais ne savybių, o privalumų ir naudų kalba;
  • Lavinami įgūdžiai, leisiantys kokybiškai užbaigti pokalbį telefonu, paliekant  galimybę pasiskambinti klientui dar kartą, net jei išgirstame paskutinį NE.

Mokymuose naudojami metodai:

Mokymai yra praktiniai patyriminiai, kuriuose 80% laiko skiriama praktinių užduočių atlikimui, mokymuisi per patirtį ir konkrečių įgūdžių įtvirtinimui.

Mokymų vieta: ZOOM programa (prisijungimas atsiunčiamas apmokėjus už mokymus)

Dalyvių skaičius: iki 12 dalyvių

Kaina asmeniui: 75 EUR (mokesčiai įskaičiuoti).

Mokymus veda: Vega Dikčienė, psichologė, Europsy kvalifikaciją patvirtinantis tarptautinis sertifikatas, koučingo (ICF) ir NLP meistrė (ICTA, ICU), sertifikuota sąmoningo dėmesingumo (mindfulness) konsultantė koučingo, NLP ir verslo profesionali trenerė (ICTA, ICU).

Patirtis vedant praktinius mokymus +25 metai. Pardavimų srityje Vegos patirtis virš 20 metų. 15 metų veda mokymus pardavimų temomis, apmokė įvairių organizacijų skambučių centrų darbuotojus bei pardavėjus, kurie skambina naujiems klientams ir tariasi dėl susitikimo. Vega klientų vertinama už gebėjimą aiškiai pateikti medžiagą, praktinius pavyzdžius bei gerai parinktas užduotis, kurios padeda mokytis „čia ir dabar“.

Klausimai, registracija: Vega Dikčienė, +37069988407, vega@talentunamai.lt

 

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo