Kas naujo?

Praktiniai mokymai ir konkrečios užduotys virtualiai "Kaip suvaldyti nerimą ir adaptuotis pasikeitusioje aplinkoje?", trukmė 1 - 1,5 val.

2020-03-03
Praktiniai mokymai ir konkrečios užduotys virtualiai "Kaip suvaldyti nerimą ir adaptuotis pasikeitusioje aplinkoje?", trukmė  1 - 1,5 val.

Norite nuraminti kolektyvą ir sukaupti darbui, pasiruošti ilgesnį laiką truksiantiems pokyčiams - padovanokite komandai iki 1,5 valandos praktinį susitikimą virtualiai (Zoom programoje). Pasirinkite Jums patogų laiką pietų pertraukos metu, ryte pradedant darbą ar nuo 16 valandos, link darbo pabaigos ir kartu su Vega Dikčiene, TALENTŲ NAMAI lektore ir verslo trenere, psichologe, sąmoningo dėmesingumo (mindfulness) ugdymo ir streso valdymo konsultante ugdykite naujus gebėjimus. 

Ramiai, paprastai ir nuoširdžiai aptarsite ir pasimokysite, kaip suvaldyti nerimą, nepasiduoti aplinkinių panikavimui, išbandysite emocijų valdymo pratimus, ugdysite sąmoningumą, kuris yra būtinas neramios aplinkos sąlygomis. Susipažinsite su užduotimis, kurios pagelbės formuojant naujus įgūdžius bei aptarsite kitus Jums svarbius klausimus. Nuraminsite darbuotojus, pagerinsite atmosferą kolektyve, darbuotojams suteiksite ramybės ir pasitikėjimo. 

Šie mokymai - tai teorinių paaiškinimų ir praktinių užduočių rinkinys, padėsiančių greičiau įveikti šoką ir pasimetimą bei adaptuotis, besikeičiančioje aplinkoje. 

Argumentacija: Visą tai, kas vyksta šiuo metu aplinkui mus ir mumyse, galime įvardinti, kaip žmonių reakcija į staigų, nemalonų pokytį, kuris lyg banga nuvilnijo per visą pasaulį, sėdamas baimę ir nerimą, stresą ir masinį panikavimą. Gerai žinomas posakis „Baimės akys didelės“, ko pasėkoje pradedame mažiau mąstyti ir imame elgtis neapgalvotai, neracionaliai ir sukeldami dar didesnes neigiamas pasekmes. Auganti baimė sukelia ilgai trunkantį nerimavimą, emocinės pusiausvyros praradimą ir įsijungia autopilotinės gynybinės reakcijos, kurios labiau mus žaloja nei padeda. Kyla baimė, nerimas, pasimetame ...

Su tuo reikės išmokti gyventi ir dirbti, o tam reikės suformuoti naujus įgūdžius ir palaipsniui adaptuotis naujoje, pasikeitusioje aplinkoje.

 
PRAKTINIS UŽSIĖMIMAS: "Kaip suvaldyti PANIKĄ: darbe, namie, visuomenėje". 

Trukmė:  1,5 val. 

Dalyvių skaičius: iki 25

Kaina:

1 val. 250 Eur + PVM. (Kaina nurodyta Vilniuje, dėl kitų miestų būtina susitarti iš anksto)

1,5 val. 300 EUR  + PVM. (Kaina nurodyta Vilniuje, dėl kitų miestų būtina susitarti iš anksto)

Vieta: Jūsų darbovietė.

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo