Kas naujo?

Praktiniai mokymai "Pardavimų praktika"

2018-08-01
Praktiniai mokymai "Pardavimų praktika"

Vadybininkams ir pardavėjams, kurie tiesiogiai bendrauja su klientais ir yra atsakingi už pardavimus, TALENTŲ NAMAI siūlo mokymus, kurie padės profesionaliai užmegzti kontaktą, išsiaiškinti tikruosius kliento poreikius, valdyti abejones ir prieštaravimus, sudaryti sutartį pirmo susitikimo metu.

TALENTŲ NAMAI 2013 – aisias metais susijungė į profesionalių ir kvalifikuotų ekspertų komandąir vienija skirtingų kompetencijų, išsilavinimo ir profesijų ekspertus, kurių atliktus darbus ir konsultacines paslaugas ypatingai gerai vertina ir rekomenduoja klientai. Mūsų ekspertai turi virš 15 – ies metų sėkmingo ilgalaikio darbo su verslo ir viešojo sektoriaus įmonėmis patirtį. Mes kuriame ir įgyvendiname unikalias praktinių mokymų programas, teikiame konsultacines paslaugas ir ugdome komandinę dvasią. Mes naudojame šiuolaikinius inovatyvius ugdymo ir konsultavimo metodus.

 

Verta dalyvauti, jei ieškote atsakymų į šiuos klausimus:

 • Kaip pasiruošti sėkmingam pardavimui?
 • Kokios yra pardavimo strategijos ir kurią pasirinkti?
 • Kaip paskatinti klientą daugiau kalbėti apie save?
 • Kaip parinkti argumentus ir profesionaliai pristatyti parduodamą prekę ar paslaugą?
 • Kaip motyvuoti klientą ir valdyti jo prieštaravimus?
 • Kada kalbėti apie kainą ir kaip derėtis?
 • Kaip užbaigti pokalbį pardavimu?

 

Mokymus veda:

Vega Dikčienė - psichologė, koučingo ir NLP sričių sertifikuota meistrė, sertifikuota verslo, koučingo ir NLP trenere, TALENTŲ NAMAI bendrasavininkė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį individualaus ir grupinio konsultavimo bei personalo kvalifikacijos kėlimo srityse. Per daugiau kaip dvidešimt metų Vega yra sukaupusi ekspertinę patirtį konsultuojant asmenis bei įvairias įmones ir organizacijas asmeninio augimo, viešo kalbėjimo, atsparumo stresui ir santykių gerinimo, personalo valdymo, darbuotojų kompetencijų ugdymo, švietimo sistemos darbuotojų mokymo bei verslo vystymo srityse. Pagrindinės

specializacijos – įgūdžių ir gebėjimų lavinimas.

Vega yra ypatingai gerai vertinama klientų už profesionalumą, atsakingą ir kokybišką darbą bei gebėjimą įsigilinti į klientų poreikius ir veiklos specifiką. Vegos konsultacijos ir vedami mokymai yra palaikantys gerą nuotaiką, praktiniai ir kupini tikslingai parinktų užduočių – tai motyvuojantys susitikimai, didinantys kiekvieno dalyvio pasitikėjimą savimi, skatinantys tobulėjimą, mokantys, kaip saugiai „išeiti iš komforto zonos“ ir ieškoti efektyvesnių sprendimų. Atskaitos tašku Vegai rengiant ugdymo programas ir konsultuojant visada yra rezultatas, kurio tikisi užsakovas.

 

Vidinių mokymų organizacijoje kaina:

 • 1 dienos mokymų kaina grupei iki 16 dalyvių – 1.550 EUR + PVM
 • 2 dienų mokymų kaina grupei iki 16 dalyvių – 2.700 EUR + PVM
 • Data ir vieta derinama su klientu
 • Konferencijų salės nuoma ir dalyvių maitinimas į kainą neįskaičiuotas
 • „Swedbank“ klientams taikoma 20 proc. nuolaida

 

Daugiau informacijos ir kontaktai pasiteiravimui:

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo