Kas naujo?

2018 - 03 - 06 mokymai Vilniuje "GREITŲ PARDAVIMŲ PRAKTIKA"

2018-12-01
2018 - 03 - 06 mokymai Vilniuje "GREITŲ PARDAVIMŲ PRAKTIKA"

2019 m. kovo 6 d. VILNIUJE . Ypatingai gerai vertinami ir dalyvavusių mokymuose rekomenduojami mokymai "PARDAVIMŲ PRAKTIKA" - konkurencinio pranašumo didinimas - papildomų pardavimų praktinių gebėjimų ugdymas.

TRUKMĖ: 8 val. (8.30 - 17.30)

MOKYMŲ VIETA: IBIS STYLES VILNIUS 
Minsko pl. 14, LT-02121 Vilnius

Mokymai skirti vadovams ir vadybininkams, kurie aptarnauja (vizituoja) pastovius klientus, vydo aktyvius pardavimus, susitinka su klientais ir asmeniškai yra atsakingi už pardavimų rezultatus.

 

Mokymus veda: Vega Dikčienė, psichologė, sertifikuota koučingo, NLP ir verslo trenerė (ICTA, ICU). Lektorės patirtis pardavimų srityje 20+ metų. Vega klientų vertinama už gebėjimą aiškiai pateikti medžiagą, praktinius pavyzdžius bei gerai parinktas užduotis, kurios padeda mokytis „čia ir dabar“. 

Vegos praktinių mokymų klientų aptarnavimo, pardavimų ir derybų įgūdžių formavimo srityse patirtis 15 metų.

 

Pagrindiniai mokymų akcentai:

  • Auksinė komunikacijos su klientu taisyklė arba 8 žingsniai, kurie užtikrina profesionalų bendravimą pardavimo metu. Kaip kalbėti, kad klientai norėtų bendradarbiauti ir įsigytų Jūsų prekes ar paslaugas?
  • Žvilgsnis į save arba pardavėjo įsitikinimai. Kokie įsitikinimai labiausiai trukdo parduoti? 70/30  - ką sako šie skaičiai ir kodėl juos reikia žinoti? Iracionalių įsitikinimų keitimo racionaliais, padedančiais parduoti, algoritmas.

Pardavimų praktika – mokomės ir giliname žinias atliekant praktines užduotis bei naudojant TALENTŲ TURNYRAI mokymų sistemą:

  • Kontakto užmezgimo būdai praktiškai. Kaip užmegzti kontaktą ir sukurti pozityvų santykį? Kontakto užmezgimas telefonu ir susitikimo metu - kuo skiriasi ir kaip teisingai pradėti pokalbį?
  • Pokalbis su klientu apie jo situaciją ir poreikius. Ką reiškia situacijos ir poreikių aiškinimasis ir KAIP TEISINGAI KLAUSTI? Klausimų formulavimas, atsižvelgiant į kliento situaciją, poreikius ir tai ką mes apie jį žinome. Asmeninio klausimų „krepšelio“ sukūrimas.
  • Prekių ar paslaugų pristatymas. Kaip kalbėti ir ką akcentuoti? Kokie argumentai parsiduoda? Kaip atskirti savybes nuo naudos? Kaip kalbėti privalumų ir naudų kalba?
  • Papildomas siūlymas. Kada ir kaip jį atlikti? 4S taisyklė. Kaip kalbėti siūlant brangesnes, lydinčias ir pigesnes prekes?
  • Kliento abejonių valdymas. Apie ką kabėti, kai klientas abejoja, atsikalbinėja ar prieštarauja?
  • Kontakto užbaigimas pardavimu. kaip elgtis, kai klientas atsisako pirkti dabar?
  • Mokymų apibendrinimas, asmeninės įžvalgos.

 

Mokymų kaina:
1 dalyvis --> 195 Eur plius PVM
2 ir daugiau dalyvių --> 175 Eur asmeniui plius PVM

5 ir daugiau dalyvių --> 165 asmeniui plius PVM

Mokymų trukmė: 8 val. (8.30 - 17.30)

Šiuose mokymuose yra galimybė pasinaudoti ES parama darbuotojų ugdymui pagal priemonę “Kompetencijų vaučeris” ir dalį sumos pasidengti. 
Daugiau informacijos: http://invega.lt/lt/kompetenciju-vaucerishttp://invega.lt/lt/kompetenciju-vauceris/pildyti-paraiska/

 

Registracija ir daugiau informacijos apie mokymus:
- vega@talentunamai.lt; + 370 699 88407 
- justas@talentunamai; +370 685 37666

 

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo