Kas naujo?

2019-03-26 d. Vilniuje įdomūs, praktiški ir skanūs mokymai "EFEKTYVI TARPASMENINĖ KOMUNIKACIJA"

2019-02-18
2019-03-26 d. Vilniuje įdomūs, praktiški ir skanūs mokymai "EFEKTYVI TARPASMENINĖ KOMUNIKACIJA"

Netilpusių į praėjusius mokymus dalyvių prašymu TALENTŲ NAMAI kartoja EFEKTYVIOS TARPASMENINĖS KOMUNIKACIJOS IR ĮTAKOS DARYMO mokymus. Tai mokymai visiems, kas savo veikloje bendrauja su kitais žmonėmis... Kitais darbuotojais, komandomis, tiekėjais, pirkėjais, partneriais... Net ir tiems, kam aktuali darna, ramybė ir ger nuotaika šeimos ar giminės rate!

 

Taigi, jau 2019 m. kovo 26 d. Vilniuje „EFEKTYVI TARPASMENINĖ KOMUNIKACIJA“ (jau dalyvavę mokymuose žino, kad tai "Zoologijos sodas").

 

 

Darbuotojų mokymų ir vadybos konsultacijų bendrovė TALENTŲ NAMAI kviečia į 4 ak. val. mokymus Vilniuje, 2019 m. kovo 26 d. (antradienis) nuo 14:00 iki 17:30 val. (mokymai) ir nuo 17:30 val. BBQ & Grill vakarėlis lauke su Kamado Bono, Mėsos broliai, plov.lt ir SULIKO!

 

Mokymai skirti pardavimų vadovams, pardavėjams, vadybininkams, derybininkams, klientus aptarnaujantiems specialistams, darbuotojų komandoms vadovaujantiems darbuotojams, projektų vadovams, direktoriams.

 

Mokymuose sužinosite:

  • Kaip atpažinti žmonių tipus iš jų elgsenos (el. laiškai, kalba, darbo aplinka, elgesys)?
  • Kaip efektyviai prisitaikyti prie tam tikro žmonių tipo ir daryti jiems įtaką?
  • Kokius argumentus naudoti pardavimų, darbų delegavimo metu priklausomai nuo žmonių tipažo?
  • Kaip argumentuoti, pakeisti mąstymą, parodyti pokyčius?
  • Kaip efektyviai parduoti, ką naudoti prezentacijose?

 

Mokymus veda: Justas Gavėnas, UAB „Talentų namai“ vadovaujantis partneris.

 

Mokymų kaina: 150 Eur + PVM / asm.

 

Daugiau informacijos ir registracija: justas@talentunamai.lt; +37068537666

 

 

Mokymų vieta: Vilnius (vieta bus patikslinta)

 

Mokymuose Jūsų laukia gausybė siurprizų iš mūsų draugų ir partnerių!

 

Dalyvių atsiliepimai apie mokymus:

  • "Visi žinome, kad norint susitarti su žmogumi, reikia suprasti kaip su juo kalbėti. Šie mokymai padeda suvokti, kad visi žmonės elgiasi TEISINGAI, nors ir SKIRTINGAI. Supratimas, kas rūpi vienam ar kitam žmogui, leidžia blaiviai mąstyti ir surasti tokį bendravimo būdą, kuris atvestų į rezultatą!" (Jonas Gaidukevičius, Travelonline Baltics, kelionių agentūra)
  • "Paprastai, aiškiai, suprantamai - lietuvių kalba. Bendraujame kiekvieną dieną su įvairių tipų žmonėmis tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime, tai kodėl nepalengvinti viso bendravimo išklausius puikių ZOO mokymų? Po jų sugebėsite atskirti žmonių tipus ir žinoti kaip bendrauti. Padėkime sau tobulėti ir nuo to bus tik geriau.  Tikrai neabejodamas rekomenduosiu kitiems, nes man pačiam tai palengvins bendrauti ateityje. O gerb. Justas Gavėnas puikus dėstytojas!" (Ričardas Tvaronas, Richė, ekologiškų produktų didmeninė prekyba)
  • "Svarbiausia, kad buvo gera atmosfera, daug juoko iki ašarų, ir kad visų veiduose buvo teigiama emocija. Justas Gavėnas - tikras mokymų profas!!!" (Viktorija Savickė, Naujoji Rūta, cukrinė konditerija)
Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo