Kliento "DNB" atsiliepimai apie Talentų namus

Kliento "DNB" atsiliepimai

Eglė Tamošauskienė

Eglė Tamošauskienė

Personalo verslo partnerė

DNB
Džiaugiamės pasirinkę „Talentų namus“ pagrindiniais pardavimo tinklo darbuotojų ugdymo partneriais 2014 metais. Poreikio išsiaiškinimas, dalyko išmanymas, grįžtamasis ryšys po mokymų yra nediskutuotinai svarbūs dalykai. Tačiau didžiausią išliekamąją vertę įmonei atneša partneriai, kurie kvestionuoja, kelia „nepatogius“ klausimus programų užsakovams, atsakymai į kuriuos leidžia kitaip pažvelgti į savo įprastą rutiną, praturtina įmonę naujovišku žinojimu, kuris „čia ir dabar“, per mokymuose kuriamas naujas elgsenas, yra įdiegiamas. „Talentų namuose“ tikrai gyvena talentai ugdyti ir keisti.
Rasa Aleksaitytė

Rasa Aleksaitytė

Kontaktų centro vadovė

DNB
Mokymosi vertė atsiskleidžia per praktiką. Neretas dalyvavome mokymuose, kuriuos išklausėme, pasižymėjome patikusias vietas, pažadėjome sau pasikeisti. Grįžome į savo darbo vietoje susikurtą komforto erdvę, kurioje viskas žinoma ir aišku, pabandėme pritaikyti mokymų medžiagą, ir... patyrėme, kad seni metodai mums patogesni.

UAB „Talentų namai“ trenerė Vega Dikčienė, su kuria mes dirbome, neleido mums ramiai sugrįžti „namo“ ir pasinerti į šiltą įpročių vonią. Pravedusi teorinę pardavimų mokymų dalį, kiekvienam darbuotojui individualiai padėjo pritaikyti naujus metodus, teikė grįžtamąjį ryšį apie pokalbius su klientais bei pasiūlymus tobulėjimui. Toks mokymosi modelis, kai dirbama ir su auditorija, ir asmeniškai, padėjo efektyviai perkelti teorinę medžiagą į praktinį lygį ir įsitikinti, kad nauji metodai gali būti patogūs ir lengvi taikyti.

Ačiū p. Vegai ir UAB „Talentų namai“ už postūmį keisti įpročius ir nuostatas.