Kliento "Lietuvos bibliotekininkų draugija" atsiliepimai apie Talentų namus

Kliento "Lietuvos bibliotekininkų draugija" atsiliepimai

Neringa Androšiūnaitė

Neringa Androšiūnaitė

Regiono bibliotekų metodikos ir vadybos centro vyresnioji metodininkė

Lietuvos bibliotekininkų draugija
Mokymai įdomūs, pagrįsti patyrimu, su labai daug praktinių užduočių ir mažai teorijos. Lektorė Vega sklandžiai kalba, noriai atsakinėja į klausimus ir yra atsidavusi savo darbui.
Donatas Ustinavičius

Donatas Ustinavičius

Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka, informacinio aptarnavimo skyriaus vadovas

Lietuvos bibliotekininkų draugija
Įdomu, aišku ir naudinga.
Inga Mitunevičiūtė

Inga Mitunevičiūtė

LNB Vaikų literatūros centro ir skaidos skyriaus vedėja

Lietuvos bibliotekininkų draugija
Tai mokymai, padėsiantys efektyviau dirbti pačiam ir komandoje, suteiksiantys žinių, kaip valdyti konfliktines situacijas ir pagerinti psichologinę atmosferą darbe.
Airida Samavičienė

Airida Samavičienė

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, LBD skyriaus pirmininkė

Lietuvos bibliotekininkų draugija
Tai vieni iš tų retų mokymų, kuriuose snaudulys tikrai neima. Mokymų laikas prabėgo akimirksniu. Įgijau didelį žinių bagažą.
Eglė Grigaitė

Eglė Grigaitė

Lietuvos bibliotekininkų draugijos Jaunųjų specialistų sekcijos narė

Lietuvos bibliotekininkų draugija
"Apie UAB "Talentų namai" sužinojau visai paprastai - pasitelkus internetinę paiešką. Ieškojau mokymų apie komandos formavimą ir tarpusavio bendradarbiavimą. Kai renkiesi be papildomų rekomendacijų ir, galima sakyti, "užrištomis akimis", niekada nežinai, koks bus galutinis rezultatas. Mano situacijoje mokymai pranoko visus lūkesčius. Vega - labai profesionalus, draugiškas, šiltas, mielas žmogus. Didžiausia pagarba jau vien todėl, kad mokymams įvykti nesutrukdė nei šaltos patalpos, nei keliolikos kilometrų kelionė miško keliuku.
Mokymai buvo labai informatyvūs, Vega noriai ir labai taikliai atsakinėjo į visų klausimus. Praktinės veiklos parodė tai, kas visiems svarbiausia, tačiau gal ne kiekvienas tai buvo pasakęs sau garsiai. Svarbiausia, jog po šių mokymų išsivežiau naujų žinių apie save (tikiu, jog ir visi kiti dalyviai taip pat), kurios man padės kasdienėse veiklose.
Džiaugiuosi savo sprendimu vykdomam projektui pasirinkti šiuos mokymus. Rekomenduočiau visiems, kurie bent truputį nori asmeniškai patobulėti. Manau, ne atsitiktinai gyvenime sutinkame tokius žmones. Net jei tam padeda tiesiog "Google". Ačiū. "