Kliento "Švyturys - Utenos alus" atsiliepimai apie Talentų namus

Kliento "Švyturys - Utenos alus" atsiliepimai

Rūta Tamulevičienė

Rūta Tamulevičienė

Pardavimo vystymo ir procesų vadovė (alus buteliais)

Švyturys - Utenos alus
Pranešimas buvo puikus. Labiausiai nustebino tai, kad per humoro prizmę galima taip aiškiai ir akivaizdžiai perteikti kertinius niuansus, kuriuos kitas lektorius kartais dėstytų didaktiniu pranešimu. Stebėjau vadybininkus, ar pagauna pagrindinę žinutę šioje humoro formoje ir labai džiaugiausi, matydama, kad supranta, kad čia – ne humoro vakaras. Justas Gavėnas „nunešė“ visus iki šiandien mano sutiktus lektorius savo gyvybingumu, paprastumu, humoru bei sugebėjimu per ypatingai trumpą jam skirtą laiką perduoti tiek daug ir taip efektyviai.
Laimis Balčiūnas

Laimis Balčiūnas

Marketingo direktorius

Švyturys - Utenos alus
Įdomus ir talentingas pranešėjas, sugebantis nusileisti iki auditorijos lygio, išlaikyti jos dėmesį, įdomiai pristatyti aktualų turinį. Dėsto “ne sausai”, bet per asmeninės patirties prizmę.
Aušra Vasiljevienė

Aušra Vasiljevienė

Pardavimo direktorė (off trade)

Švyturys - Utenos alus
Pranešimo turinys ir forma buvo ypač tinkama pardavimo vadybininkams prakalbinti, jų širdis paliesti ir motyvuoti: pardavimo aktualijų žinojimas ir šmaikštumas – tai yra tai, kas prikaustė auditorijos dėmesį. J. Gavėnas – taiklus, šmaikštus, su didele praktine patirtimi pardavimų „fronte“, todėl puikiai moka prakalbinti pardavėjų širdis ir pažadinti jų naujus pasiryžimus