Kliento "Swedbank" atsiliepimai apie Talentų namus

Kliento "Swedbank" atsiliepimai

Deimantas Trumpickas

Deimantas Trumpickas

Lėšų valdymo pardavimų palaikymo departamento direktorius

Swedbank
Ypač man patiko pati LEGO Serious Play metodika. Ji puikiai atsiskleidžia komandos ir kiekvieno jos nario silpnąsias ir stipriąsias puses. Iš esmės tai buvo tai, ko aš norėjau šiuo atveju: ir lengva, ir rimta dalis; per ne tiesiogiai su darbu susijusias veiklas, uždavinius. Rekomenduočiau LEGO Serious Play kaip tikrai puikų pasirinkimą komandos stiprinimui. Sakyčiau, kad daugiau naudos matyčiau jau daugmaž susiformavusiai komandai, nei visai „žaliai“
Laura Slavinskienė

Laura Slavinskienė

Finansų rinkų tarnybos vadovo pavaduotojas

Swedbank
Aš išskirčiau sugebėjimą išeiti už kasdieninio mąstymo ribų. Visgi tai retkarčiais pavykdavo ir tai buvo nuostabu stebėti. Justas Gavėnas ir Vega Dikčienė puikiai moderavo, kartais atrodo tampančią ne visai valdomą, mūsų minią, pavyzdžiais ar netipiniais klausimais puikiai nukreipdavo mintis nuo to ką tikrai žinome ir manome, kad tai neįmanoma.
Julius Turauskas

Julius Turauskas

Finansavimo pardavimų palaikymo departamento portfelio priežiūros ir prevencijos centro vadovas

Swedbank
Mane nustebino, kad buvo labai tiksliai išgirsti pageidavimai. Viskas paruošta taip, kaip mes norėjome, o taip būna ne visada - dažnai juntamas „pritempimas prie turimo seminaro“. Pabandyti tikrai verta, nes nieko blogo apie Talentų namus pasakyti negaliu J.