Kliento "TZMO Lietuva" atsiliepimai apie Talentų namus

Kliento "TZMO Lietuva" atsiliepimai

Kristina Penkevičiūtė

Kristina Penkevičiūtė

Produktų vadybininkė

TZMO Lietuva
Justas Gavėnas pirma įsimins tuo, jog mūsų visą komandą įtraukė į mokymus pačią pirmą minutę. Tai buvo labai netikėta! Tada supratau, kad dar labiau noriu išmokti derėtis. Mokymai tikrai turėjo išliekamąją vertę. Tai buvo mokymai, kuriuose aš jaučiausi labai gerai, komfortiškai, nebuvo jokio streso. Justas pilnai atsižvelgė į mūsų kompanijos poreikius, dėstė praktiškus dalykus – tai buvo svarbiausia
Ramūnas Jasulaitis

Ramūnas Jasulaitis

Produktų vadybininkas

TZMO Lietuva
Mokymai pateisino lūkesčius. Buvo vertinga sužinoti tai, kad turime daug potencialo išklausyti vieni kitų ir susidaryti nuoseklų darbų planą. Justas Gavėnas man patiko tuo, kad pavyzdžius pateikia iš savo asmeninės patirties, yra įtaigus, profesionaliai vedantis seminarą, charizmatiškas ir gerai perteikiantis informaciją.
Remigijus Bira

Remigijus Bira

Produktų vadybininkas

TZMO Lietuva
Mokymai „Pardavimai derybose“ tikrai pateisino mano lūkesčius - išgirdau daug naudingos informacijos apie žmonių tipus bei daugybę būdų kaip prieiti prie tam tikro tipo žmonių. Patiko informacija apie produktų analizes ne tik iš stipriųjų, bet ir iš silpnųjų pusių. Patiko, kad tikrai suprantamai ir aiškiai buvo pateikta informacija, ir išsamiai atsakyta į pateiktus klausimus. Justą Gavėną rekomenduočiau kaip puikų, gerai, išsamiai ir nuotaikingai pateikiantį informaciją lektorių
Žydrūnė Musienė

Žydrūnė Musienė

Prekių grupės vadovė mediciniame sektoriuje

TZMO Lietuva
Mokymai lūkesčius pateisino 100%. Net ir po kelių dienų įspūdžiai ir nuomonė nepasikeitė. Justas Gavėnas - charizmatiškas, artistiškas ir emocionalus, turintis vertingą praktinę patirtį, gebantis ją savitai ir įdomiai perteikti lektorius. Nebuvo neatsakytų klausimų, bet norėjosi daugiau laiko, nes visą mokymų laiką Justas - „atsidavė“ ir išlaikė mūsų dėmesį. Išgirdau daug negirdėtos ir labai naudingos informacijos, pamačiau požiūrį ir priėjimą prie tų pačių dalykų KITAIP. Ypač įsiminė neprisirišimas prie stereotipų, taisyklių laužymas ir nuolatinis priminimas apie tai
Vilma Ulevičienė

Vilma Ulevičienė

Prekių grupės vadovė farmaciniame sektoriuje

TZMO Lietuva
Mokymų „Derybos pardavimuose“ metu, buvo perteikta įdomi patirtis ir žinios, o teorija papildyta pavyzdžiais iš gyvenimo. Užsiėmimų metu vyravo geranoriška atmosfera, nepasaint to, kad visi buvome stumtelti į diskomforto zoną. Tai ne šabloniniai mokymai – jų turinys visiškai atitiko individualius mūsų įmonės poreikius.
Inga Gruduls

Inga Gruduls

Prekių grupės vadovė masiniame sektoriuje

TZMO Lietuva
Mokymai „Derybos pardavimuose“ atskleidžia kaip svarbu pardavėjui rasti vietą prekybos grandinėje, kurioje jis pats arba produktas kuria vertę. Man įstrigo tai, kad derybos nėra vieno klausimo sprendimas – nuėjau, kažką susiderėjau, žiūrėsiu kaip bus toliau - tai tik dalis „strateginės dėlionės“, „vienas iš“ tikslų, siekiant įgyvendinti pagrindinį – vykdyti pasirinktą strategiją, kuriai sudaryti reikalinga didelė savo darbo ir produkto analizė, taktikų parinkimas ir pan. Justas Gavėnas - puikus lektorius. Labai patiko, kad ne teoretikas, jo patirtis suteikia didelį įtikinamumą.
Turite problemų prekybos grandinėje? Norite daugiau žinių? Ieškokite Justo Gavėno iš „Talentų namų“ – rekomenduočiau ir kaip lektorių, ir kaip konsultantą konkrečiai problemai spręsti.
Donatas Ramonas

Donatas Ramonas

Finansų analitikas

TZMO Lietuva
Man mokymuose buvo įdomiausia psichologinė dalis (individualios žmogaus savybės, pirkėjo / pardavėjo mąstymas ir iš to kylantys sprendimai. Nebuvo nuobodu – Justas energiją išlaikė iki pat galo, tuo užkrėsdamas ir mus, paliko norą domėtis dėstytais dalykais toliau. Justas Gavėnas yra charizmatiškas, energingas, puikiai išmanantis savo sritį specialistas, sugebantis įtraukti į mokymosi procesą net ir pačius abejingiausius jų dalyvius. Jo mokymai ne tik informatyvūs ir smagūs, bet ir svarbiausia – efektyvūs. Kiekvienas iš mokymų išsineš bent kažką, ką galės pritaikyti ateityje.
Edita Bilinskienė

Edita Bilinskienė

Svarbių klientų aptarnavimo vadovė

TZMO Lietuva
Mokymai „Derybos pardavimuose“ - kitokio formato nei tikėjausi, tad šie mokymai tikrai nudžiugino. Justas Gavėnas – patrauklus savo srities profesionalas: tikslus, objektyvus ir su puikiu humoro jausmu.
Rūta Bagdanavičienė

Rūta Bagdanavičienė

Direktorė

TZMO Lietuva
Mokymai „Derybos pardavimuose“ pranoko mano lūkesčius - 16 ak. val. darbo smegenų ląstelėms! Verčių daug - sunku vieną ir išskirti… Pagrindinė vertė ta, kad visi, nors ir labai skirtingi, be išimties kažką rado ir išsinešė, užsinorino mokytis toliau. Justas Gavėnas, natūraliai, nesimaivydamas ir be pozos, bendravo ir 100% visą laiką išlaikė mūsų dėmesį. Antrą dieną nepavargo su mumis dirbti – išlaikė lygį nuo - iki... ir dar po. Tikrai rekomenduoju! Išsigryninkite savo poreikį ir JAMKIT Justą. Jis savo srities žinovas, kuris ne tik žino, bet ir moka tuo pasidalinti