Kokius metodus rinktis?

 

Kaip mokyti ir kaip užtikrinti efektyvų mokymąsi - tai amžinas klausimas. Nors konsultacijų ir mokymų versle mūsų ekspertai dirba ilgai (nuo 10 iki 20 metų), renkantis geriausius mokymo metodus  konkrečiai kompanijai ar asmeniui, dažnai stabteli ir susimąsto, kokį mokymo metodą ar ugdymo būdą pasirinkti. Visų pirma atsižvelgiama į dalyvių turimas žinias, įgūdžius bei norą mokytis. Prieš kiekvienus mokymus, juos vedantis ekspertas, detaliai aptaria įmonės ir dalyvių poreikius, įvertina stipriąsias ir silpnąsias darbuotojų veiklos sritis, mokymų dalyvių brandą bei motyvaciją tobulėti. Ir tik po esamos situacijos bei poreikio detalizavimo pradedama kurti mokymų programa bei parenkami mokymo (-si) metodai.

Mokymo (-si) metodų  yra daug - pradedant nuo tradicinių, visiems gerai žinomų dar nuo mokyklos laikų teorinių paaiškinimų, iki šiuolaikinių, atitinkančių suaugusio žmogaus mokymosi ypatumus bei pripažintų pasaulinėje praktikoje. Taigi, kaip Jūs norite mokytis? 

Naudojame tiek tradicinius, įprastus metodus, tiek ir sertifikuotas, pasaulyje plačiai pripažintas metodikas.


Spustelėkite ant paveiksliukų ir sužinokite daugiau...

   LEGO SERIOUS PLAY      KOUČINGAS POINTS OF YOU
LEGO SERIOUS PLAY
EFEKTYVUMO ĮGALINIMAS MINDFULNESS  
 

Laukiam Jūsų skambučio ar el. laiško ir mes kartu ugdysime Jūsų talentus Jums geriausiu būdu. Mūsų kontaktus galite rasti ČIA.

Vega Dikčienė
+370 699 88407
Justas Gavėnas
+370 685 37666
Viskas prasideda nuo pirmojo veiksmo