Mindfulness - Talentų namai 

Mindfulness (angl.) - tai Vakarų kultūrai skirta, pačiais naujausiais tyrimais pagrįsta ir ypatingai gerai pasaulyje įvertinta ugdymo kryptis. Tai sąmoningumo ir dėmesingumo ugdymas, padedantis valdyti stresą, tai gebėjimas daugiau būti dabartyje ir valdyti savo impulsus bei nepageidautinus įpročius, savo įsitikinimus bei mintis.

Mindfulness (angl.) turi senas tradicijas, kurios  yra praktikuojamos budistų vienuolių. Tai ugdymo kryptis, kuri užtikrina asmens sąmoningumą, dėmesingumą ir kryptingumą veikloje.

Kuo daugiau esame dėmesingi, tuo mažiau mus valdo impulsai, tuo objektyviau įvertiname situaciją ir pasirenkame adekvačius problemų sprendimo būdus. Dėmesingumas sau, kitiems ir įvykiams, vykstantiems mūsų darbinėje aplinkoje, padeda išlaikyti gerus santykius su aplinka, kolektyvu, partneriais. Vadovams - tai būdas geriau suprasti savo darbuotojus, neeikvojant energijos ir emocijų tose srityse, kur nėra būtina.
 

Po šių mokymų darbuotojai:

  • aiškiau įsisąmonins savo darbo ypatumus,
  • geriau valdys laiką,
  • net ir labai ekstremaliomis darbo sąlygomis, gebės valdyti stresą ir emocijas.  
  • didės kūrybiškumas ir gebėjimas į situaciją žvelgti "naujoko žvilgsniu",
  • atsakingiau spręs iškilusias problemas,
  • bus lengviau spręsti net įsisenėjusias problemas ir atrasti naujas sprendimo galimybes,
  • gerės santykiai kolektyve ir kiekvienas darbuotojas jausis labiau laimingas ir atsipalaidavęs.


Mokymų metu naudojami įvairūs ugdymo būdai, dėmesingumo ir atidumo (mindfulness) technikos, kurios aktyvina protą ir nukreipia jį tiksliai atlikti būtinus veiksmus, ilgiau išlaikyti dėmesį ir geriau atsiminti. Mokymų dalyviai išmoksta pratimų ir technikų, kurios tampa kasdieninio gyvenimo dalimi, kai būtina greitai susikaupti, suvaldyti emocijas, sumažinti įtampą ar nerimą ir išsaugoti pasitikėjimą savimi.

 

Norite pažinti šį ugdymo metodą bei pritaikyti jį Jūsų poreikiams, paskambinkite ar parašykite Vegai Dikčienei,
mokymų plėtros vadovė, koučingo specialistė, NLP meistrė (el. paštas: vega@talentunamai.lt, GSM: +37069988407)