Vega Dikčienė - Talentų namai 

Vega Dikčienė

Psichologė. Personalo ugdymo trenerė, koučingo ir NLP meistrė, sertifikuota verslo trenerė

Susisiekti

"Kiekvieną dieną, bendraudama su žmonėmis, mokausi būti savimi, dalindamasi žiniomis tampu turtingesnė patirtimi".

 

Psichologė, koučingo specialistė, NLP meistrė ir sertifikuota verslo trenerė.

Vegos specializacija - įgūdžių lavinimas, padedant kiekvienam dalyviui atrasti ir įsisąmoninti savo vidinius talentus, sėkmę garantuojančius gebėjimus ir efektyvesnį mąstymą šiose srityse: 

1. Pradavimai ir derybos praktiškai. Prieš pradėdama vesti mokymus šioje srityje, 7 metus vedė fokus grupes (kokybinius tyrimus) ir atliko duomenų analizę, kurių tikslas buvo sužinoti vartotojų požiūrį į tam tikrus produktus, paslaugas, kainą, išsiaiškinti vartotojų poreikius ir pasirinkimo ypatumus. Taip pat, turėdama savo kelis nedidelius verslus – pati pardavinėjo. Drąsiai galime sakyti, kad Vega yra praktikė, kuri kiekvieną dieną skambina klientams, susitinka ir kelia kvalifikaciją pardavimų bei derybų srityse.

2. Vadovavimo meistriškumas - ugdantis vadovavimas – tai mokymai padedantys lavinti delegavimo, tikslų formulavimo ir įgalinančio (ugdančio) pokalbio vedimo gebėjimus. Vega yra koučingo ir NLP meistre bei sertifikuota trenerė, turinti vadovavimo patirtį mokymų padaliniui virš 10 metų – tai patirtis, kuri padeda geriau suprasti vadovus ir sukurti praktines mokymų programas.

3. Asmeninis efektyvumas, sudėtingų tarpasmeninių situacijų ir streso valdymas. Tai sritys, kuriose Vega sukaupė praktinio psichologinio darbo patirtį sprendžiant konfliktines situacijas, dirbdama švietimo sistemoje su rizikos grupės asmenimis, policijos pareigūnais, mokytojais. Šiuo metu, virš 15 metų, Vega tęsia darbą šioje srityse, konsultuodama individualiai bei vesdama mokymus įvairiose įmonėse ir organizacijose, mokydamasi pouniversitetinėse programose bei keldama kvalifikaciją konferencijose.

4. Individualus konsultavimas, koučingo sesijos ir darbas mažose grupėse, padedant žmonėms greičiau ir sąmoningiau atrasti vidinius talentus tikslams pasiekti ar nepalankiai situacijai išspręsti.

  • Psichologė (Vilniaus Universitetas, 1994 m.)
  • I-oji (ekspertinė) psichologo kvalifikacinė kategorija (nuo 2003 m. iki dabar)
  • 2014 m. Neurolingvistinio programavimo meistrė (Master - Practitioner of Neuro-Linguistic, ICTA, ICU)
  • „Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“  pouniversitetinių studijų, 160 valandų mokymo programa( 2016 – 2017 m.).
  • Sertifikuota verslo trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.)
  • Sertifikuota Neurolingvistinio programavimo (NLP) trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.)
  • Sertifikuota Koučingo trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.)
  • Neurolingvistinio programavimo konsultantė (Master - Practitioner of Neuro-Linguistic, ICTA, ICU)
  • Profesionali koučingo specialistė („Professional Coach“ Erickson college International)

 

Home