клиента "Valstybės kontrolė" отзывы

клиента "Valstybės kontrolė" отзывы

Mindaugas Macijauskas

Mindaugas Macijauskas

Audito plėtros departamento direktorius

Valstybės kontrolė
Ačiū Jums už puikią darbinę sesiją su LEGO® Serious Play™. Iš tiesų buvo įdomu, naudinga ir interaktyvu. Pamatėme tai, apie ką net nebuvome pagalvoję, išgirdome tai, ko gal net nedrįsome sau pasakyti. „Sudrebinote pamatus“ gerąja prasme, nes yra ko pasimokyti, yra ką keisti, norint būti ten kur patys įsivaizduojame.
Darius Žalalis

Darius Žalalis

Audito plėtros departamento Strateginio planavimo ir analizės skyriaus vyr. valstybinis auditorius

Valstybės kontrolė
Mokymai su LEGO® Serious Play™ atgaivino mano atmintyje nuskendusią tiesą, kad „žaidimas“ trumpam suniveliuoja hierarchiją ir palengvina bendrų, visiems aiškių ir svarbių sprendimų priėmimą. Naujove šių mokymų metu man tapo improvizuoto „rimto tikslo“ siekimas kontroliuojamo kolektyvinio chaoso sąlygomis, kai visi vienu metu daro (žaidžia) ką nori (vienintelė sąlyga – „kryptis“), o žaidimo pabaigoje galutinis rezultatas savo nauda, prasme ir pasiekimo priemonėmis niekam iš dalyvių nekelia abejonių.
Inga Tarakavičiūtė

Inga Tarakavičiūtė

Audito plėtros departamento direktoriaus pavaduotoja

Valstybės kontrolė
Kaip teigiamą LEGO® Serious Play™ metodikos dalyką norėčiau išskirti tai, kad joje yra labai svarbus kiekvieno žmogaus indėlis ir ne tik svarbus, tačiau turi būti ir matomas, kas vėliau leidžia sumažinti pasipriešinimą pokyčiams, padidinti norą įgyvendinti pasirinktas naujoves.